Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

Каталог техніки

Глибокорозпушувач Mzuri Rehab

Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) – це спеціально розроблений глибокорозпушувач, що не чинить сильного впливу на верхній шар ґрунту. Його застосування збільшує вміст доступного кисню і поживних речовин в ґрунті, що створює сприятливі умови для швидкого формування кореневої системи і здорової рослини.
Лапи глибокорозпушувача Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) забезпечують максимальне подрібнення ґрунту, а фронтальні диски, розрізаючи ґрунт, мінімізують втручання в верхній шар, що сприяє утриманню вологи. Завдяки розпушуванню глибших шарів ґрунту, поліпшується проникнення вологи, що сприяє активному росту кореневої системи. Такий ґрунт краще аерований і швидше прогрівається навесні.
Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб) залишає пожнивні залишки на поверхні поля, що дозволяє утримувати велику кількість вологи і органічного азоту.

  1. Розрізання. Зубчасті диски, встановлені на лапах з регульованим тиском, розрізають пожнивні рештки на поверхні і верхній шар ґрунту, мінімізуючи тим самим вивертання на поверхню великих грудок і брил ґрунту.
  2. Розпушування. Тиск лапи глибокорозпушувача регулюється гідравлічно, що дозволяє використовувати його для різних типів ґрунтів з різною щільністю, а також реалізувати функцію автоматичного відкидання при зіткненнях з перешкодою.
  3. Прикочування. Гідравлічно керовані колеса накочують і ущільнюють смугу, попередньо розпушену, залишаючи захищену від поганих погодних умов ґрунтову структуру і усуваючи ризик втрати вологи.


Mzuri Rehab (Мзурі Рехаб). Технічна специфікація.


Специфікація   REHAB
Робоча ширина
Кількість рядів 5
Відстань між рядами 600 мм
Робоча глибина 200-400 мм
Оптимальна робоча швидкість 6-10 км/г
Споживана потужність 150-300 к.с.

Mzuri Rezult – комплекс для закриття вологи та підготовки поля до посіву

Mzuri Result – це комплекс, створений для закриття вологи та підготовки поля до посіву. Він вирівнює поверхню ґрунту, рівномірно розподіляє солому і пожнивні залишки, значно покращує попередню підготовку поля.

Після роботи Mzuri Rezult прискорюється розкладання соломи та інших післяжнивних рослинних залишків. Комплекс має п’ять рядів пружинних зубців і додатковий набір фронтальних дисків. Диски розрізають солому і післяжнивні залишки, а зуби рівномірно розподіляють їх, змішуючи з верхнім шаром ґрунту, по всій робочій ширині машини, готуючи поле до посіву. Також Mzuri Rezult прекрасно себе показав у боротьбі з гризунами.

Rezult HEAVY DUTY – це особливо міцні зуби довжиною 28 дюймів (близько 70 см). Вони міцніші, ніж звичайні зуби борін, під час роботи сильно вібрують, що збільшує ефект подрібнення рослинних залишків, що зберігаються на поверхні ґрунту.

Mzuri Rezult крім основної задачі, можна використовувати для внесення органічних добрив або засобів захисту рослин.

Специфікація MZURI REZULT

Робоча ширина 7,5м
Транспортна ширина 2,8 м
Транспортувальне блокування Стандартне
Дорожній просвіт Стандартний
Відстань між зубами 60 мм
Відстань між дисками 310 мм
Робоча швидкість, км/г 10-20 стандарт 8 га/ч
Споживана потужність 120-200 л.с.


Найбільш важливі характеристики Rezult:

  1. Незалежні передні диски з пружинним кріпленням
  2. Гідравлічно регульований кут атаки
  3. Гідравлічне складання робочих елементів з їх автоматичним блокуванням для транспортування
  4. Особливо міцні пружинні зубці
  5. П’ять рядів зубів, що забезпечують закриття вологи, подрібнення і рівномірний розподіл пожнивних залишків на поверхні поля

Посівний комплекс Mzuri Pro-Til обробляє тільки вузькі смуги грунту, вносить добрива в шар оброблюваної смуги, перемішуючи з грунтом, і виробляє висів насіння на певну, сталу глибину, забезпечуючи ідеальні умови для їх швидкого проростання, росту рослин і високих врожаїв відмінної якості.

Технологія Mzuri Pro-Til була розроблена для виконання одночасно трьох операцій за один прохід поля (розпушування, внесення добрив і посіву) без попередньої підготовки грунту (безпосередньо по стерні). Технолдогія дозволяє утримувати і накопичувати вологу і зменшити втрати органічних речовин, що благотворно впливає на структуру, родючість і врожайність ґрунтів. Багаторазові проходи при Плужному йди безплужного машинному землеробстві викликають надмірне ущільнення грунту і чинить деструктивний вплив на біологічне життя грунту.

Лапи глибокорозпушувача і колеса, що ущільнюють розпушену грунт, розташовані по черзі в два ряди, що дозволяє навіть при великій кількості післяжнивних залишків легко проходити між ними. Завдяки гідравлічній системі лапи глибокорозпушувача і посівні сошники кожної секції надають однаковий тиск на грунт. Це забезпечує рівномірну глибину обробки і висіву, а також відмінний контакт насіння з грунтом.

Комп'ютер RDS Artemis має всі функції управління і контролю процесу роботи, в т. Ч. Регулювання норми внесення добрив і висіву семян.внесенія добрив і висіву насіння.


ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ


Специфікація  PRO-TIL3 PRO-TIL3Т PRO-TIL4Т PRO-TIL6Т
Робоча ширина
Транспортна ширина 2,95 м 2,95 м 2,8 м 2,95 м
Ємкість бункера 1500 л 3400 л 3400 л 4300 л
Розділення добрива / насіння % -- 40/60 40/60 40/60
Відстань між цетрами рядів (см) 33,3 33,3 36,3 35
Ширина оброблюваної смуги (см) 12 12 12 12
Ширина міжрядь (см) 21,3 21,3 24,3 23
Кількість рядів 9 9 11 17
Споживана потужність (л.с.) 180-220 180-220 220-300 300-450
Робоча швидкість (км/ч) від 6 до 15 від 6 до 15 від 6 до 15 від 6 до 15
Тип підвіски підвіс зачіпка зачіпка
зачіпка
Привід вентилятора гідравлічний  гідравлічний  гідравлічний  гідравлічний 
Контроль потоку насіння стандартний  стандартний  стандартний  стандартний 

НАЙВАЖЛИВІШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. лапи глибокорозпушувача і посівні сошники з гідравлічною захистом від механічних пошкоджень

2. регульована норма висіву насіння та внесення добрив

3. одно- і дворядні сошники для висіву насіння

4. подача насіння і добрив здійснюється вентилятором з гідравлічним приводом

5. маркер проходу з гідравлічним управлінням

6. дозатор насіння

7. сенсорний керуючий нормами висіву і внесення добрив, контролем швидкості посіву комп'ютер RDS Artemis

8. незалежні хитні механізми посівних сошників, з гідравлічною захистом, з'єднані з регульованим притискним