Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

Avgust

Оформіть замовлення

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

 Задати питання  Замовити
Avgust

На сьогодні продукція «Август» користується попитом в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані, Молдові, а також активно закріплює свої позиції на ринках Сербії, Колумбії, Еквадору, Бразилії, Марокко, Тунісу, Монголії. На ринку засобів захисту рослин України препарати «Август» вперше з’явились у 2003 році. На сьогодні портфоліо продукції «Август» охоплює понад 50 препаратів. Щороку реєструють нові препарати «Августа», що відзначаються довершеною якістю та високою ефективністю. 

За результатами останніх сезонів, продукція «Август» входить у десятку лідерів на ринку засобів захисту рослин України. Препарати «Август» стали незамінною ланкою у системах захисту сільськогосподарських культур наших аграріїв. 

Виробництво препаратів здійснюється у Білорусі на потужній сучасній виробничій базі —  заводі «Август-Бєл». «Август-Бєл» — найбільше сучасне підприємство з виробництва засобів захисту рослин у Республіці Білорусь, що розпочало свою роботу у 2009 році. Виробничий комплекс заводу включає найкращі досягнення передових технологій. Підприємство оснащене високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників. Заводська лабораторія має кращі прилади, що дають змогу здійснювати вхідний контроль сировини 
та виробничих препаратів, а це забезпечує високу якість виробленої продукції. Також встановлено німецьке обладнання для виробництва чотиришарових коексних каністр. 

Потужний науковий підрозділ компанії «Август» розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні та оригінальні поєднання діючих речовин. Компанія «Август» підтвердила якість своїх препаратів, що виробляються за вимогами таких міжнародних стандартів: ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:2007 (системи менеджменту якості, екології та професійної безпеки).

Довершена якість та технологічність препаратів компанії «Август» стали запорукою досягнутих високих результатів на такому щільному конкурентному ринку засобів захисту рослин України за такий короткий період часу, а регіональна служба компанії має репутацію однієї з найбільш ефективних та професійних у галузі. Агрономи сільськогосподарських підприємств відгукуються про регіональних менеджерів «Август», як про кращих фахівців із технологічного супроводу. 

Компанія «Август» розробила унікальний агрономічний портал технологічного супроводу «Pole-online». Широко відомі в агрономічному середовищі ще два проекти компанії — «Агрономічні олімпіади» та «Август-ринг».

З метою забезпечення клієнтів точними метеорологічними даними компанія «Август» встановлює власні метеостанції Davis instruments у господарствах, а також обслуговує метеостанції клієнтів та партнерів. Впродовж 2016 року встановлено 4 нові метеостанції (всього 27), а також введено в експлуатацію 4 метеостанції партнерів (всього 23).

«Август» постійно працює над тим, щоб і надалі залишатись надійним партнером кожного сільськогосподарського виробника. 

Відгуки

Коментарів поки що немає.

Написати відгук
CAPTCHA

* - Обов'язкові поля

Оформіть замовлення Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом